Filtras

Metrologas (-ė). Vilnius, Lietuva

Darbo pobūdis

  • Techninių prietaisų ir įrenginių patikra, kalibravimas, remontas ir pristatymas į metrologines laboratorijas;
  • Bendradarbiavimas  su užsienio metrologijos laboratorijomis, įrangos gamintojais, jos  paruošimas ir išsiuntimas  remontui ir patikrai;
  • Kiti einamieji darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas;
  • Puiki anglų kalba (raštu ir žodžiu);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Patirtis darbe su elektroniniais ir mechaniniais įrenginiais;
  • Metrologo pažymėjimas ir tokio darbo patirtis – privalumas.

Mes siūlome

  • Prisijungti prie sėkmingos tarptautinės kompanijos;
  • Darbą ir patirtį aviacijos srityje tarp savo srities profesionalų;
  • LEAN kultūrą;
  • Pietų kompensavimą;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Darbo grafiką I-V, 7-16val.
Darbo užmokestis: nuo 1590 € (bruto)
„FL Technics“ – tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), ir Harbine (Kinija) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje.